Amrop

Amrop ir starptautisks augstākā līmeņa personāla atlases tīkls. Mūsu risinājumi ir padziļinātas biznesa konteksta izpratnes rezultāts. Mums ir 75 biroji  47 pasaules valstīs. Uzkrātā pieredze Baltijas tirgū kopš 1993. gada ļauj mums atrast “līderus nākotnes prasībām” (‘Leaders For What’s Next’)-  un palīdzēt mūsu klientiem izvēlēties labākos no labākajiem.

Mūsu veiksme balstās uz trim fundamentālām priekšrocībām:

1. Kontekstuālās zināšanas

Mūsu izpratne par kontekstu nozīmē, ka mums ir pamatīgas zināšanas par vietējiem apstākļiem, kas ietekmē gan klientus, gan kandidātus. Mēs zinām, kā veikt lietas katrā vietējā tirgū, kur atrodamies. Saviem klientiem mēs sniedzam pašu jaunākajo informāciju par tirgu un tā dalībniekiem, talantu pieejamību un kandidātu motivāciju. Mēs meklējam atbilstošus kandidātus visā pasaulē, un mums ir dziļš redzējums un pieredze dažādās nozarēs. Ar 75 birojiem 47 valstīs mēs zinām pasauli kā savu pagalmu.

2. Pieredzējuši darbinieki

Mēs ticam, ka katrs klients ir pelnījis strādāt ar pieredzējušu partneri katru reizi, katrā projektā. Mūsu partneri, ir pieredzējuši cilvēki, kam ir zināšanas par industrijām, viņi ir izveidojuši savu biznesu un reputāciju vietējos tirgos. Mūsu partneriem  ir praktiska pieredze pašu labāko talantu atlasē. Mēs esam uzņēmēji savās sirdīs. Mūs neierobežo neelastīgas procedūras un korporatīvās politikas kā daudzās citās tradicionālākās atlases kompānijās. Amrop partneri ir investējuši valstīs, kurās tie darbojas. Tāpēc mēs vienkārši nedodamies prom, kad rodas grūtības – mūsu klienti ir sadarbojušies ar mums gan labos, gan arī sliktos laikos. Amrop pieredzējušie partneri neatlaidīgi sadarbojas ar  klientiem, lai iegūtu pilnīgu pārliecību par klientam vislabāko risinājumu.

3. Mūsu globālais tīkls

Mūsu globālā tīkla struktūra ļauj klientiem un kandidātiem  visērtākajā veidā piekļūt mūsu zināšanām un pieredzei. Mēs varam ātri un efektīvi pielāgoties klientu vēlmēm, jo mūs neierobežo hierarhija vai neelastīgas struktūras, kas raksturīgas tradicionāliem atlases uzņēmumiem. 100% savas uzmanības mēs veltām mūsu klientiem.

Mēs esam vienoti mūsu uz Kontekstu balstītajā pieejā augstākā līmeņa personāla atlasē, kas ietver kopīgas vērtības, standartus, darbības plānus un procedūras, vienlaicīgi elastīgi reģējot uz unikālajiem notikumiem vietējos tirgos. Pateicoties pārklājumumam, kas ir lielāks nekā vairumam globālo atlases uzņēmumu, mūsu cilvēki zina savus tirgus, tāpēc, ka viņi šeit ir izveidojuši savus biznesus.

Lai kur jūs būtu, jūs būsiet mūsu tīkla centrā.