News

Samazina Latvijas dzelzceļa valdi un ieceļ jaunus valdes locekļus

Valsts AS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) padome šodien pieņēma lēmumu par uzņēmuma valdes locekļu skaita samazināšanu no četriem līdz trim locekļiem, kā arī iecēla divus jaunus, pastāvīgus LDz valdes locekļus.

“Latvijas dzelzceļa” valdē iecelta Vita Balode – Andrūsa, kura atbildēs par uzņēmuma finanšu jautājumiem, savukārt par LDz valdes priekšsēdētāju iecelts Māris Kleinbergs

Vita Balode – Andrūsa kopš 2012.gada strādā Zviedrijas uzņēmumā “Swedavia” AB, kas nodrošina aviokompāniju un lidostu pasažieru apkalpošanu, patlaban darbojas uzņēmuma augstākā līmeņa vadītāju grupā. Bijusi “SAS Scandinavian Airlaines” austrumu tirgus maršrutu vadītāja, kā arī “Arlanda Schiphol Development Company” galvenā grāmatvede. Vita Balode-Andrūsa ieguvusi doktora grādu grāmatvedībā un vadības ekonomikā Stokholmas Ekonomikas augstskolā.

Māris Kleinbergs kopš pērnā gada 29.augusta vadīja “Latvijas dzelzceļa” valdi kā pagaidu valdes loceklis. Pirms tam viņš ieņēma valdes priekšsēdētāja un izpilddirektora amatu SIA “Schenker”, kā arī bijis Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs, direktors transporta un loģistikas uzņēmumā “Baltic Logistic Solutions”, loģistikas direktors kompānijā “Avers centrs”, Latvijas biroja vadītājs transporta un loģistikas firmā “Kuehne&Nagel Latvija”.

Lasīt vairāk

https://www.la.lv/samazina-latvijas-dzelzcela-valdi-un-iecel-jaunus-valdes-loceklus

AMROP GLOBAL OFFICES