News

Darbu sāk Veselības ministrijas atklātā konkursā izraudzītas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas padomes

Februārī un martā jaunie padomes locekļi tikās ar slimnīcu valdēm un vadības grupām, lai iepazītos ar slimnīcu stratēģiju, prioritārajiem mērķiem un vienotos par turpmāko sadarbības formātu.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas padomē strādās Katrīne Judovica, kurai ir vairāk nekā 20 gadu augstākās vadības pieredze Baltijā un Somijā. Otrai padomes loceklei – Zanei Kotānei ir pieredze uzņēmumu vadības, finanšu un pārvaldības procesos gan valsts, gan privātajā sektorā. Trešais BKUS padomes loceklis ir Jari Petaja – Helsinku bērnu slimnīcas izpilddirektors. Viņš kā ārsts – pediatrs kopš 2008. gada ir atbildīgs par bērniem un jauniešiem sniegtajiem ārstniecības pakalpojumiem Helsinku bērnu slimnīcā.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas padomē darbosies trīs speciālisti: ekonomikas maģistrs Juris Lapše, kurš kopš 2002. gada darbojies vienā no pasaules lielākajām starptautiskajām revīzijas un konsultāciju firmām; PricewaterhouseCoopers, biznesa vadības maģistrs Reinis Ceplis, kurš strādājis VAS Latvijas Dzelzceļš kā Padomes loceklis un Lietuvas medicīnas zinātņu universitātes Kauņas klīnikas ģenerāldirektors Renaldas Jurkevičius.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomē strādās Valts Ābols, kurš vairākus gadus ir vadījis daudznacionālas Eiropas valstu komandas, darbojies Latvijas lielo slimnīcu asociācijas vadībā, kā arī  Eiropas bērnu slimnīcu organizācijas valdē un bijis valdes priekšsēdētājs BKUS, Tīna Kukka, kura kopš 1997.gada strādā banku sektorā –  ir bijusi finanšu direktore vairākās bankās, atbildējusi par bankas operacionālo darbu, vadījusi restrukturizācijas projektus, kā arī atbildējusi par iepirkumiem un Erki Molder (Erki Mölder), kurš  veselības aprūpē strādā kopš 1999. gada, vadot un attīstot vairākus medicīnas jomā strādājošus uzņēmumus – laboratoriju, zobārstniecības klīnikas, arodveselības, medicīnas ierīču un citās medicīnas jomās strādājošus uzņēmumus, kā arī ieņēmis vairākus amatus bezpeļņas organizācijās.

Lasīt vairāk

https://www.aslimnica.lv/lv/jaunumi/darbu-sak-atklata-konkursa-izraudziti-rigas-austrumu-kliniskas-universitates-slimnicas

http://www.stradini.lv/lv/content/ieveleta-slimnicas-padome

https://www.bkus.lv/lv/content/darbu-sak-bernu-kliniskas-universitates-slimnicas-padome

AMROP GLOBAL OFFICES