News

Amrop vadošā partnere Latvijā Aiga Ārste – Avotiņa iekļauta Forbes veiksmīgāko biznesa sieviešu reitingā Latvijā

Amrop Latvijas biroja vadošā partnere Aiga Ārste – Avotiņa atzīta par vienu no veiksmīgākajām biznesa sievietēm Latvijā. ŽurnālaForbes Latvijas izdevuma veidotajā TOP25 veiksmīgāko biznesa sieviešu reitingā Aiga Ārste – Avotiņa ierindota 23. vietā.

Forbes reitingā Aiga ir jaunpienācēja un tajā iekļuvusi, pateicoties veiksmīgiem biznesa rezultātiem. Pērn Amrop Latvijas biroja apgrozījums audzis par 15% un peļņa par 30%. Savukārt šogad Aiga Ārste – Avotiņa kopā ar partneri Viesturu Lieģi iegādājusiesAmrop uzņēmumu Igaunijā.

Aiga uzskata, ka biznesā svarīgākais ir neatkāpties. “Ja ir sajūta, ka kaut kas jādara, tad ir jādara – nedrīkst padoties. Nevajag domāt, ko teiks citi. Jāveido bizness ar tādiem cilvēkiem, kuri uzlādē un iedvesmo. Labi, ja cilvēki ir dažādi, bet spēj apvienoties vienam mērķim,” norāda Aiga.

Savukārt sievietēm – biznesa vadītājām Amrop Latvijas biroja vadošā partnere iesaka būt pašapzinīgākām, ar augstāku pašvērtējumu. “Nevajag salīdzināt sevi ar citām vai stāties otrajā rindā. Nav jābaidās, bet jādara,”  iedrošina Aiga.

Latvijas 25 veiksmīgāko biznesa sieviešu reitingu žurnāls Forbesveidojis un publicējis otru gadu pēc kārtas, noskaidrojot, kurām uzņēmējām un vadītājām biznesā ir veicies vislabāk. Lai noskaidrotu veiksmīgākās, Forbes izvērtēja uzņēmēju un biznesa vadītāju vadīto uzņēmumu finansiālos rādītājus, tostarp uzņēmuma darbības jomu, tā lielumu un izaugsmes tempus, biznesa sieviešu ietekmi un publicitāti medijos, kā arī viņu turību, iekļaujot personīgo kapitālu. Kopumā biznesa sievietes tika vērtētas pēc 12 kritērijiem.

Forbes, 2013. gada oktobris

AMROP GLOBAL OFFICES